Operator depozit - order picker produse alimentare și nealimentare -Loc de muncă în Olanda

Olanda 40 ore Logistică V-039475
Vobesti engleză, ești o persoană activă căreia îi place să se deplaseze la locul de muncă? Pentru acest loc de muncă în Olanda, calificarea nu este necesară.
loc de munca Operator depozit - order picker produse alimentare și nealimentare -Loc de muncă în Olanda Olanda

Noul dvs. loc de muncă

Ce veți face?

Activitatea se desfășoară într-un depozit cu produse alimentare și nealimentare. Clienții plasează comenzi online, iar dvs. vă asigurați că toate alimentele sunt pregătite pentru comenzile plasate de către clienți. Produsele sunt așezate în căruciorul cu comandă electrică și scanate. Activitatea se desfăşoară la temperaturi normale.  Programul de lucru este în 2 schimburi.

Despre companie

Scurtă introducere

Compania este unul dintre cele mai renumite supermarketuri din Olanda cu peste 600 de magazine și centre de distribuție în toată țara. 

Ce vă oferim

Pe lângă o abordare personală
  • Salariul este 12,07 EURO brut/oră, plata este efectuată săptămânal
  • Contract de muncă olandez, colaborare pe termen lung
  • Training înainte de a începe activitatea
  • Posibilitatea de a efectua ore suplimentare      
  • Sporuri și bonusuri 
  • Cazare complet utilitată, conform certificării SNF (125 euro brut pe săptămână în funcție de orele lucrate)
  • Asigurare medicală (33,41 euro săptămână) pe durata șederii dumneavoastră.

Ce competențe vă sunt necesare?

Și la ce aspecte acordăm noi atenție
  • Cunostințe de limba engleză la nivel conversațional (înțelegere și vorbire)
  • Disponibil să lucreze stând în picioare
  • Permis de conducere categoria B
Înapoi Operator depozit - order picker produse alimentare și nealimentare -Loc de muncă în Olanda Olanda

Despre Covebo

Scurtă introducere

Covebo este întotdeauna alături de dumneavoastră. Vă îndrumăm la începutul noului dvs. proiect și suntem întotdeauna disponibili dacă aveți întrebări atunci când lucrați în Olanda. Ne asigurăm că puteți începe prima zi de lucru bine pregătit. Veți primi echipament de lucru și toate cele necesare pentru a vă desfășura activitatea în bune condiții.

Iată ce vom face!

1
step icon
Vă verificăm solicitarea

După ce trimiteți solicitarea dvs., ne ocupăm de aceasta cât mai curând posibil

2
step icon
Vă contactează un agent de recrutare

Ne-am bucura să aflăm mai multe despre dvs. și dorințele dvs.

3
step icon
Vom căuta un loc de muncă potrivit

Vom stabili dacă vă potriviți cu ceea ce caută clienții noștri

Excelent, sunteți interesat(ă)!

Completați-vă datele

Aveți întrebări?

Luați legătura cu unul dintre agenții noștri de recrutare

Cosmin Ionut Mosoiu

Da, mă interesează