Fierar Betonist

Informații

  • Fierar
  • Locuri de muncă în construcție
  • Nijkerk
  • 16 august 2018

Pentru diversi angajatori căutăm mai mulți cofrajori betonisti pentru diverse proiecte mari din Olanda.

Atribuțiile dvs.

Ca cofrajor betonist veți efectua lucrari de construcții in diferite locații in Olanda, cum ar fi:
• Efectuarea, amplasarea și demontarea cofrajului, precum și a elementelor prefabricate
• Masurarea in conformitate cu calitatea cofrajului
• Instalarea armamentului si a diferitelor elemente de securitate cum ar fi schele și scări
• Lucrări de demolare (mici)
•Aplicarea procedurilor tehnice de execuţie şi control a calităţii conform desenelor tehnice
Lucrați pe cont propriu în diferite locații din Olanda, dupa desen și respectați regulamentele de siguranță.

Detineti un certificat de specializare ca cofrajor betonist. Este important să demonstrati ca aveți câțiva ani de experiență ca cofrajor betonist (construcția de beton).
De asemenea, sunteti in posesia:
• Permis de conducere și autoturism
• Diploma VCA valabilă
• Unelte propri
• Limba engleza la nivel conversational (olandeza constituie un avantaj)

Ce oferim

Salariu atractiv și condiții optime de muncă. În plus, Covebo deţine un buget pentru ca angajațil săi externi să poată beneficia de cursuri de formare și specializare. Dacă nu dețineti autoturism sau unelte proprii, vă putem ajuta!

Pentru mai multe informații, contactați-ne prin telefon, e-mail sau social media.

Anunțați un prieten

Dragos Neamtu

+31 (0)88 1410793
neamtu@covebo.nl

Aplicație Fierar Betonist