Tamplar/Dulgher

Informații

  • Tâmplar de concert
  • Locuri de muncă în construcție
  • Nijkerk
  • 6 februarie 2018

Clientul nostru este o firmă flexibilă și renumită din domeniul construcțiilor și contractarilor, care are o vastă experiență în domeniul: construcțiilor de tip nou, renovărilor, întreținerii și reparării daunelor.

Atribuțiile dvs.

Sunteti tamplarul/dulgherul ce poate lucra pe cont propriu  si in orice imprejurare?
Pentru acest post va veti ocupa de tamplarie în sensul cel mai cuprinzator al cuvântului, de la fundație pana la mansarda. Gândiți-vă la construcții de tip nou , intretinere și renovări în sectorul locuintelor sau cladirilor industriale și al utilitatilor.

Pentru această funcție este necesar să aveți un curs de tâmplărie/dulgherie finalizat. Aveți experiență de lucru în domeniul tâmplăriei, sunteți orientat spre servicii și adaptabil. Este important să aveți experiență concretă în ceea ce privește construcția și renovarea. În plus, este important să fiti in posesia unei diplome VCA și a propriilor unelte.
O serie de competențe de care trebuie sa dati dovada
• Inițiativa
• Spirit de echipă
• Spirit asertiv
• Implicare
• Profesionalism
▪ Flexibiltate

Ce oferim

Salariu atractiv și condiții optime de muncă. În plus, Covebo deţine un buget pentru ca angajațil săi externi să poată beneficia de cursuri de formare și specializare. Dacă nu dețineti autoturism sau unelte proprii, vă putem ajuta!

Pentru mai multe informații, contactați-ne prin telefon, e-mail sau social media.

Anunțați un prieten

Dragos Neamtu

+31 (0)88 1410793
neamtu@covebo.nl

Aplicație Tamplar/Dulgher