Operator productie

Informații

  • Lucrător în producere
  • Locuri de muncă în producere
  • Hoogeveen
  • 27 martie 2019

Căutăm candidati  (bărbaţi, femei, cupluri) pentru o companie din zona Hoogeveen (Olanda).

Kraats Kaas oferă o gamă largă de brânzeturi care sunt prelucrate în felii și cuburi, disponibile în diferite greutăți, dimensiuni și ambalaje.

Atribuțiile dvs.

Kraats Kaas are o politică activă de rotire a angajatilor. Exista puncte de lucru unde  forţa brută este necesară (bucăţi de caşcaval de max. 15kg sunt manevrate), şi puncte de lucru unde mişcările motorii fine si rapide ale mâinilor sunt importante. ( ex. Împachetat)
Mediul în care se lucrează are o temperatură scăzută. Având în vedere faptul că se lucrează cu produse alimentare, sunt stabilite şi cerinţe stricte de igienă.

  • Dexteritate manual (capacitatea de a lucra rapid şi fin cu mâinile)
  • Cunoaşterea limbii engleze la nivel coversaţional
  • Disponibilitatea de a lucra in schimburi
  • Păstrarea curăţeniei şi a siguranţei la locul de muncă
  • Experienţa anterioară într-un mediu de producţie constituie un avantaj
  • Permisul de conducere reprezintă un avantaj

Ce oferim

  • Contract de muncă olandez
  • Salariu atractiv
  • Cazare contra cost
  • Transport la locul de muncă
  • Posibilitatea de a lucra ore suplimentare

Anunțați un prieten

Mihai Bucur

+40344630009
bucur@covebo.ro

Aplicație Operator productie