Operator ConDoor - Zeewolde

  • Locuri de muncă tehnice
  • Zeewolde
  • 15 februarie 2019

Căutăm persoane cu experienţă tehnică pentru o companie din zona Zeewolde (Olanda).

În Europa, fabrica ConDoor este un producător fruntaş de uşi secţionale pentru clădiri industriale şi rezidenţiale.
Cu un vast portofoliu de produse, ConDoor deţine linii de producţie moderne şi automatizate ce contribuie semnificativ la calitatea uşilor, însă recunoaşte importanţa personalului în inovarea, furnizarea şi livrarea produsului către clienţi.

Atribuțiile dvs.

Operatorul este responsabil pentru producţia şi asamblarea pieselor componente pentru uşi industriale şi rezidenţiale, utilizând bormaşina şi executând lucrări de prelucrare a diferitelor profile metalice.

Ce așteptări avem de la dvs.

- Îndemânare, atenţie la detalii şi acurateţe în execuţie;
- Să ştie să folosească bormaşina;
- Constituie avantaj experienţa în domeniul lăcătuşeriei;
- Cunoaşterea limbii engleze la nivel coversaţional;
- Păstrarea curăţeniei şi a siguranţei la locul de muncă;
- Seriozitate şi punctualitate;

Ce oferim

- Contract de muncă olandez;
- Salariu atractiv;
- Cazare contra cost;
- Transport la locul de muncă;
- Posibilitatea de a lucra ore suplimentare;

Anunțați un prieten

Alexandra Danciu

+40344630009
danciu@covebo.ro

Aplicație Operator ConDoor - Zeewolde