Instalator HVAC

Informații

  • Tehnician Hvac
  • Locuri de muncă tehnice
  • Alblasserdam, Oss, Lemerwerder (DE)
  • 22 august 2018

Pentru o companie internațională specializată în sisteme HVAC pentru proiecte mari, căutăm persoane care au experiență în domeniul conductelor HVAC. Pentru acest loc de muncă căutăm persoane care au experiență în construcția de nave.

Recrutăm în special pentru şantiere navale. Angajatorul este activ la nivel mondial în fabricarea sistemelor de HVAC la bordul navelor (noi construite). Acest lucru poate varia de la navele comerciale de transport la iahturile de lux. În acest moment activăm în mai multe locații din Olanda și Germania.

Atribuțiile dvs.

Vă veţi ocupa cu montarea și racordarea conductelor de aer conform planurilor tehnice.

Ce oferim

Este necesar să aveți o experiență de mai mulți ani în domeniul construcțiilor navale și al sistemelor HVAC. De asemenea să puteţi lucra conform planurilor tehnice și să puteţi vorbi engleza. Veţi munci individual, prin urmare cunoaşterea limbii engleze este importantă.

Anunțați un prieten

Andrei Dobre

+40344630016
dobre@covebo.ro

Aplicație Instalator HVAC