Sudor TIG si MIG

Informații

  • Sudor TIG
  • Locuri de muncă tehnice
  • ‘t Zand
  • 22 august 2018

Covebo caută sudori cu experiență TIG și MIG

Angajatorul este o companie privată cu 30 de ani experiență în construirea rezervoarelor de stocare și silozurilor. Din 1990 compania este specializata in constructia rezervoarelor sudate din otel inoxidabil. Ele fac rezervoare și silozuri pentru industria alimentară și chimică. Dimensiunile rezervoarelor sunt de 4 - 15 diametru / 5 - 24 de metri înălțime.

Atribuțiile dvs.

Sudorii trebuie să se ocupe de tot, deci nu doar sudură. Trebuie să construiască și să asambleze tancuri / țevi / tuburi / șine / balustrade etc., de asemenea trebuie să realizeze şi șlefuirea și decaparea (Pickle).

Ce așteptări avem de la dvs.

- Sudare Tig + Mig din oțel inoxidabil
- Experientă minim 10 ani in sudura otelulului inoxidabil
- Asamblare și construirea de rezervoare / țevi / tuburi
- Șlefuirea și "decaparea" (Pickle)
- Citirea desenelor tehnice
- Cunoașterea structurii a oțelului inoxidabil
- Limba engleză sau germană la nivel conversaţional

Ce oferim

Salariu atractiv și condiții optime de muncă. Oferim Instruire și îndrumare dacă este necesar. Pentru Covebo este important ca oamenii să deţină toate instrumentele pentru a profesa, astfel încât să vi se oferă o mașină de serviciu dacă este necesar, precum și haine de lucru. Locuința de serviciu este o cameră pentru o persoană, la o distanță cât mai apropiată de locul de muncă.

Pentru mai multe informații, contactați-ne prin telefon, e-mail sau social media

Anunțați un prieten

Catalina Ungureanu

+40344630016
ungureanu@covebo.ro

Aplicație Sudor TIG si MIG