Operator/Programator CNC

Informații

  • Strungar
  • Locuri de muncă tehnice
  • 't Harde
  • 22 august 2018

Căutăm operatori/programatori freza CNC care deţin experienţă  in reglarea, operarea si programarea sistemelor Siemens/Okuma

Firma angajatoare este specializată în toate tipurile de lucrări metalice şi are nevoie de un operator pentru munca individuală şi de producție cu Okuma / Unisign.

Atribuțiile dvs.

Sunteţi responsabil de fabricarea obiectelor mari CNC şi de corecţiile necesare lucrării. Puteți să instalați, să programați și să ajustați acolo unde este necesar. În general se realizează  piese mari dificile.

Ce așteptări avem de la dvs.

Cerințe :
• Experienţă in operarea frezei cu 4/5 axe
• Capabil de a lucra in mod independent
• Setarea aparatului
• Programarea aparatul
• Citirea  intrucţiunilor tehnice
• Engleza la nivel conversaţional

Ce oferim

Salariu atractiv și condiții optime de muncă. Oferim instruire și îndrumare dacă este necesar. Pentru Covebo este important ca oamenii să deţină toate instrumentele pentru a profesa, astfel încât să vi se oferă o mașină de serviciu dacă este necesar, precum și haine de lucru. Locuința de serviciu este o cameră pentru o persoană, la o distanță cât mai apropiată de locul de muncă.

Anunțați un prieten

Rene Brink

+31 (0)6 10897418
brink@covebo.nl

Aplicație Operator/Programator CNC