Electromecanic asamblare

  • Locuri de muncă tehnice
  • Zwijndrecht
  • 15 august 2018

Angajatorul nostru dezvoltă, produce, intreţine şi inchiriază unelte industriale, compresoare de aer, echipamente de construcții și miniere. Angajatorul furnizează produse şi servicii în patru domenii: industria compresoarelor, industria mineritului și excavației în rocă, industria construcțiilor și tehnica industrială

Atribuțiile dvs.

Electromecanicul de asamblare este responsabil pentru montarea sistemelor personalizate și proiectate pentru tratarea aerului, gazelor și azotului. Instalarea canalurilor de cabluri, a cablurilor și a instrumentelor conform listei de piese și desenelor tehnice.  Realizati instalațiile electrice conform specificațiilor tehnice. Realizarea testărilor și raportarea și implementarea de noi soluții pentru procesele de producție

Aveți experiență de mai mulți ani într-un mediu de lucru industrial și puteți citi și interpreta desene tehnice. Engleza la nivel conversaţiional pentru a putea comunica cu colegii de alte naționalități.

Ce oferim

Salariu atractiv și condiții optime de muncă. În plus, Covebo deţine un buget pentru ca angajațil săi externi să poată beneficia de cursuri de formare și specializare. Dacă nu dețineti autoturism sau unelte proprii, vă putem ajuta!

Pentru mai multe informații, contactați-ne prin telefon, e-mail sau social media.

Anunțați un prieten

Mihai Stanciu

+40344630016
stanciu@covebo.ro

Aplicație Electromecanic asamblare